O nas

praktykizagranica.pl zajmują się organizacją programu praktyk studenckich we współpracy z najlepszymi hotelami zlokalizowanymi na Majorce, Teneryfie, Fuerteventura, Lanzarote i Malcie.

Zespół tworzą ludzie z dużym doświadczeniem w branży turystycznej i hotelarskiej, znających realia życia na Majorce oraz specyfikę tamtejszych hoteli. Praca animatora hotelowego, kelnera, barmana czy recepcjonisty nie ma przed nami tajemnic. I tą wiedzą chcemy się podzielić z praktykantami umożliwiając im odbycie praktyk zawodowych w branży turystycznej na słonecznej Majorce.

Program praktyk odbywa się w hotelach o najwyższych standardach: trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowych, w których studenci mają okazję poznać tajniki pracy w branży turystycznej oraz zdobyć bezcenne doświadczenie przydatne w późniejszej karierze zawodowej.

Każdego roku program rozpoczyna się w maju i trwa do końca października. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów okres praktyk możemy zmniejszyć do minimum trzech miesięcy i zmienić nieco daty rozpoczęcia oraz zakończenia programu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że rokrocznie z naszej oferty korzysta wielu studentów, którzy wracają z pokaźnym bagażem doświadczeń, niezapomnianych wspomnień, pełni radości i zadowolenia z odbycia praktyk w tak niezwykłym miejscu.


OPINIE

Majorka 2014
„Praktyki na Majorce wspominam z uśmiechem na ustach. Przez trzy miesięce jakie tam spędziłam poznałam wspaniałych ludzi, zawarłam nowe przyjaźnie oraz przeżyłam niezapomnianą przygodę. Sama praca była bardzo przyjemna, bezstresowa, cały personel był w porządku, mimo bariery językowej z każdym można było się dogadać, więc współpraca była bezproblemowa. Był czas na pracę i czas na relaks, czyli ta przyjemniejsza część: plażowanie, zwiedzanie, spędzanie czasu z nowymi przyjaciółmi. Dzięki praktykom zdobyłam masę doświadczenia, była to okazja również do nauki języka hiszpańskiego oraz podszkolenia języka angielskiego. Polecam każdemu taki wyjazd, na pewno nie pożałuje.”

Justyna


 

Malta 2014 
„Wszystkim, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyjazdem zdecydowanie polecam „praktykizagranica.pl” – wszystko profesjonalnie zorganizowane i wytłumaczone. W razie wątpliwości, problemów i pytań – pracownicy zawsze odbierali telefony i służyli pomocą zarówno przed, jak i podczas wyjazdu… Myślę, że o wspaniałych doświadzeniach i ogromnej ilości spotkanych ludzi z całego świata nie muszę wspominać – warto wyjechać :)

Ewa


Więcej opinii